Shijoje në maksimum

Jeta vjen vetëm njëherë, nëse jo sot atëhere kur?

Organizoni eventin tuaj

DJ Rubin vjen me një set shërbimesh për eventin tuaj, festo ashtu siç duhet vetëm me stafin tonë të dedikuar

DJ RUBIN

Me përvojë pune prej më shumë se një dekade, DJ Rubin është një ndër DJ më të sukseshëm në tregun e Lezhës dhe më gjerë.
Marrja pjesë në evente të ndryshme, ka shtyrë DJ Rubin të përfshijë një set shërbimesh të tjera si ndriçimi i ambientit, sisteme audio speciale, fishekzjarre dhe low smog (tym artificial).

PARTNERËT

Nevojë për Emocion

Ndriçim Profesional

Fishekzjarre

Low Fog

Eventet

Qofshin ato dasma, fejesa, mbrëmje apo çdo lloj eventi tjetër, DJ RUBIN është i gatshëm të ju shërbejë me pasionin dhe kënaqësinë më të madhe.

Dasma

DJ RUBIN është zgjedhja e duhur për dasmën tuaj, eksperienca e duhur dhe mjetet më të mira në treg bëjnë diferencën.

Mbrëmje

Mbrëmje të ndryshme si: Mbrëmje Shkollore, Matura, Lokale, Summer Clubs. DJ Rubin njihet për shijet e tij të përshtatshme për çdo moshë apo klientelë,

Clubs

DJ RUBIN përformon në lokale të ndryshme verore, shtoji magji verës me muzikën më të bukur.

Matura

DJ RUBIN do e bëjë maturën tuaj të duket magjike, jepini vlerën e duhur eventit tuaj.

Pyetje të shpeshta

Si mund te njoftohemi për eventet e ardhshme?

Çdo event i ardhshëm do postohet tek faqja web e DJ RUBIN.

Çfarë shërbimesh Extra ofroni?

DJ Rubin ofron për ju një paketë fantastike shërbimesh e cila përbëhet nga: Ndriçimi profesional, Fishekzjarret, Tym Artificial.

A përfshihen Dasmat në këto evente?

Patjetër, DJ Rubin është i disponueshëm në çdo lloj eventi si Dasma, Fejesa, Ditëlindje, Matura, Mbrëmje apo çdo lloj eventi tjetër.

Cilat janë çmimet për paketat?

Çmimet e paketave mund ti shikoni në faqen tonë dedikuar çmimeve, klikoni këtu për më shumë.